Підходить до завершення атестація випускників. 4 роки ми працювали з вами, ділили радощі і заботи. Ви зростали професійно, вчилися долати труднощі, підкорювали нові вершини. Ми почали в часи ковіду і завершуємо навчання під звуки вибухів і серен. Ви впоралися з усіма викликами. Ми вами пишаємося! Ще один випуск вписав свою сторінку в історію незламного університету. І нехай згине ворог, університет, як і Україна, стоїть і стояти буде! І буде жити в іменах своїх випускників! Пам ятайте, ви-довженківці!
Опубліковано: у минулу суботу






